Zebranie sprawozdawcze za rok 2014

W dniu 7 lutego odbyło się pierwsze w tym roku zebranie pszczelarskie.  Na zebranie sprawozdawcze Związku przybyli zaproszeni goście: Tomasz Bujok  Burmistrz Wisły, Rafał Skurzok Wiceprzewodniczący Rady Miasta,  Zbigniew Bińko Prezes i Maria Loska Minas Wiceprezes Śląskiego Związku Pszczelarzy, delegacja Koła Pszczelarzy z Bystrzycy (Czechy) z Ladislawem Mrózkiem na czele.

Zebranie prowadził Jan Piecha. Prezes Związku pszczelarzy w Wiśle Jan Krzok  złożył sprawozdanie z działalności Zarządu,  Karol Sztefek złożył sprawozdanie w imieniu Komisji Rewizyjnej z kontroli  finansowej a Andrzej Pilch z pracy Sądu Koleżeńskiego.

Życzenia pszczelarzom przekazał Burmistrz Tomasz Bujok, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Wisła. Życzenia i bieżące informacje o sytuacji w pszczelarstwie, w imieniu swoich organizacji przekazali: Prezes Zbigniew Bińko i Ladislaw Mrozek. Po przyjęciu sprawozdań i dyskusji,  przyjęto  preliminarz budżetowy, plan pracy i zatwierdzono bilans za 2014r.

Jak co roku, pyszne ciasta i wspólny posiłek przygotowały żony pszczelarzy pod przewodnictwem członkini Zarządu naszego Związku  Krystyny Sikory. Dziękujemy!

Posted in Strona Główna.